HAKKIMIZDA

Kurumsal

1980 yılında Konyada üretime başlayan şirketimiz, 1996 yılında 3.000 m2 lik kapalı alanda günlük 1000-2000 çift birinci sınıf ayakkabı üretmektedir. Yurt içerisinde ve dışında yaygın ürün satış ağına sahip olan Zirve A.Ş. ayakkabı çeşitliliği bakımından oldukça zengindir. Tasarım ve dizayn ekibi, yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu kullanışlı, estetik ve uzun ömürlü ayakkabılar tasarlayıp üretime sunduğu ürün ve hizmetlerde; maksimum müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmayı başaran bir kuruluştur.. Onurunu ve kendine olan saygısını herşeyin üstünde tutan Zirve A.Ş.’nin yaşam tarzı, kurumun iş ahlakı ilkelerini ve iş yaşamının temellerini oluşturur. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimser. Yaptığı her işte, ürettiği her üründe ve sunduğu her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alır. Üretim, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunar. Pazarın tüm dünya olduğu bilinciyle hareket ederek; uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmek; iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark yaratan bir MARKA olmak. Recep Yıldız

1980
1996
2000
2002
2020
1980 Yılında, Konya'da birinci sınıf ayakkabı üretimine başladık.
1996 Yılında 3.000 m2 lik kapalı alanda günlük 1000 ve 2000 bin çift ayakkabı üretimine devam ettik.
Yurt içi ve dışında yaygın üretim ağımızı dünyanın dört bir yanına ihracat etmeye başladık.
Tasarım ve dizayn ekibimiz yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu kaliteli, kullanışlı ve estetik tasarımlarımlarımıza yön verdik.
Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üstün kalite anlayışımızla bu günde üst düzey üretim yer almaktadır.